Referanslarımız

Fuleks Tekstil

PLUS 11
Müşterimizin kullandığı eski teknoloji ve yüksek maliyetli çizim makinesi yeni PLUS11 ile değiştirilerek firmanın maliyetleri düşürülmekle birlikte birim zamanda yapılan iş miktarı da %35 oranında artmıştır.

Akınteks Tekstil

San. ve Tic. Ltd. Şti.
Eskiden plotter ile çizim kartuş dolayısı ile yüksek maliyetlere geliyordu, ancak yeni PLUS11 ile artık kartuş sarfiyatını düşünmüyoruz bile.

FA&ER Tekstil

PLUS 11
Müşterimizin modelhane bölümünde aşırı çizim yoğunluğu ve başka firmaların yanlış yönlendireleri sonucunda yoğun kağıt ve kartuş sarf eden çizim makinası yerine PLUS11 plotter kurularak maliyetleri düşürüldüğü gibi zamandan da tasarruf etmeleri sağlanmıştır.

FBC Tekstil

İş Elbiselerinde Deneyim,
Estetik İle Buluştu.
Eski teknoloji plotter ile bir pastalın bile çizimini yapmak epeyce zamanımızı alıyordu. Ancak PLUS45 plotter ile işimize hız ve netlik katmış olduk.

SERBA

Fashion Wear Collection
Güney Teknoloji ekibi ile yıllara dayanan dostluk ve güven ilişkimiz sayesinde bu güne kadar bize yaptıkları tüm yönlendirmeler firmamızın kârına oluştur. Kendilerine teşekkür ederiz.

WELLALUX

Güney Teknoloji ekibinin modelhanemizi ziyareti neticesinde yaptığımız yatırım ile eskiden her yıl kendini tekrar eden maliyetlerimiz sona erdiği gibi eskisinden çok daha verimli sonuçlar almaya başladık.

NELA

KESİCİ PLOTTER
Müşterimizin modelhanesine kurduğumuz cad sistem ve kesicili plotter ile kalıpları digital ortamda doğru ve hızlı şekilde muhafaza edilmeye başlandığı gibi numune ve kesim kalıp karton çalışmaları da otomatik şekilde çizim makinasından alınmaya başlanmıştır.
Nasıl yardım edebiliriz?

Size en yakın Güney Teknoloji ofisimizi arayarak bize ulaşın ve sizlere yardımcı olalım.

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanlığı mı arıyorsunuz?